1. Strona główna
  2. Blog
  3. enova365 najlepszym produktem ERP w chmurze

Już ósmy raz Computerworld zorganizował konferencję Best in Cloud, której celem jest popularyzowanie rozwiązań i usług technologii chmurowych. Laureatem kategorii Najlepszy produkt ERP/CRM została enova365.

Konferencja Best in Cloud odbywa się co roku, a jej idea skupia się wokół upowszechniania najefektywniejszych sposobów wykorzystania w technologii cloud. Jej tematem jest oczywiście chmura, w tym roku chmura jako narzędzie rozwoju biznesu i ośrodek innowacyjności, chmura która zmienia firmy i pozwala im efektywnie osiągać cele biznesowe. W tym roku konkursowa rywalizacja toczyła się na 9 polach: Najlepszy dostawca w modelu IaaS, Najlepsza platforma testowo-deweloperska PaaS, Bezpieczna chmura, Najlepsza wydajność i integracja, Najlepszy produkt ERP/CRM, Najlepszy produkt zintegrowanej komunkacji, Najlepszy produkt do analizy danych, Najlepszy start-up, Chmurowe rozwiązania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Wyniki zostały ogłoszone 20 maja, a enova365 została doceniona jako najlepszy produkt ERP/CRM.

ZOBACZ TEŻ: ROZWIĄZANIA CHMUROWE CZY ON-PREMISE? CZ.1

System enova365 to polskie oprogramowanie, którego producentem jest spółka Soneta. Initius jest Autoryzowanym Partnerem oprogramowania enova365. Każdego dnia z systemu korzysta ponad 14 500 Klientów. Rozwiązanie oparte jest o rozwiązanie chmurowe, które pozwala na pracę z dowolnego miejsca , o dowolnej porze. Dzięki temu rozwiązaniu, nie ma znaczenia, czy pracownicy pracują zdalnie, czy w biurze, czy w drodze między klientami. Niezależnie od miejsca, użytkownicy mają dostęp do tych samych danych firmowych. System jest dostępny na smartfonach i tabletach z oprogramowaniem Android. System enova365 działa na platformie Microsoft Azure, a także w lokalnych chmurach prywatnych.