Przejdź na ERP w chmurze Microsoft Azure

Wynajmij infrastrukturę i ogranicz koszty, miej dostęp do danych firmowych z każdego miejsca, o każdej porze.

ERP w chmurze to prosty model działania - masz dostęp do swoich danych z każdego miejsca i o każdej porze oraz płacisz za faktyczne zużycie i wykorzystanie zasobów umieszczonych w chmurze. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w firmie, która oferuje swoim pracownikom chociażby częściową pracę zdalną, jak i takiej, która szybko się skaluje bądź pracuje w trybie sezonowym. Wraz z rozwojem Twojego biznesu możesz poszerzać swoją instalację dobierając potrzebne funkcje lub zrezygnować z nich, gdy nie będą Ci już potrzebne. Przejdź na ERP w chmurze i rozwijaj swój biznes bez ponoszenia wysokich kosztów na wejściu.

Pracuj z Azure

Szukam ERP w chmurze

Twój obecny system nie spełnia oczekiwań? Szukasz nowego systemu, z którego będziesz mógł korzystać, kiedy tylko zechcesz z każdego miejsca? Pomożemy w wyborze i we wdrożeniu najlepszego dla Ciebie ERP w chmurze.

Przechodzę ze swoim obecnym ERP do chmury

Posiadasz już sprawdzone oprogramowanie w swojej firmie, które ma szereg przydatnych funkcji, ale nie zawsze masz do nich dostęp? Musisz jechać do biura, żeby zobaczyć wyniki finansowe? Wesprzemy Cię w przeniesieniu Twojego systemu do chmury!

Pełnia możliwości

Wesprzemy Twoją firmę w całym procesie - od analizy potrzeb na podstawie bieżącego środowiska, przez wybór potrzebnych usług Microsoft Azure, migrację, aż po wdrożenie i obsługę techniczną.

Microsoft Solution Assessment - analiza potrzeb

Przeprowadzamy profesjonalną analizę i ocenę środowiska IT, którą wykonujemy przy użyciu nowoczesnych dedykowanych narzędzi analitycznych. Na tej podstawie przedstawiamy rekomendacje dotyczące rozwiązań chmurowych z architekturą włącznie.

Środowisko pod ERP

Infrastruktura Microsoft Azure to certyfikowane środowisko chmurowe. Umieszczając ERP w chmurze uzyskasz dostęp do danych niezależnie od tego, gdzie będziesz i która będzie godzina. Lista korzyści mnoży się przy pracy zdalnej lub sezonowości.

Wdrożenie i obsługa

Każda infrastruktura wymaga odpowiedniej konfiguracji i obsługi technicznej. Nasi eksperci biznesowi i technologiczni zadbają o kompleksową obsługę całego procesu. Dzielimy się swoim doświadczeniem.

Porozmawiajmy o przeniesieniu Twojej firmy do chmury

+48 534 040 646

Wybierz ERP w chmurze jeśli

umożliwiasz swoim pracownikom częściową pracę zdalną
potrzebujesz stałego dostępu do systemu z każdego miejsca i o każdej porze
pracownicy potrzebują dostępu do danych z różnych urządzeń
zależy Ci na szybkim i sprawnym wdrożeniu i wsparciu serwisowym
cenisz przejrzystą formę rozliczeń za rzeczywiste wykorzystanie zasobów
nie chcesz ponosić dużych inwestycji w oprogramowanie na start
firma szybko się skaluje albo pracuje w trybie sezonowym
zależy Ci na najwyższym stopniu bezpieczeństwa danych

Gwarancja bezpieczeństwa z chmurą Microsoft Azure

Przenosząc firmę do chmury wybierz sprawdzoną platformę. Skalowanie, bezpieczeństwo oraz elastyczność to kluczowe cechy Microsoft Azure, dzięki którym można zredukować koszty infrastruktury. Wykorzystaj ogromne doświadczenie i wielowarstwowe zabezpieczenia obejmujące różne fizyczne centra danych, infrastrukturę i operacje. Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa prowadzą aktywne monitorowanie, aby chronić Twoje zasoby i dane biznesowe.

Wesprzemy Cię w:

  • Opracowaniu strategii chmurowej

  • Optymalizacji środowiska IT

  • Doborze i konfiguracji usług

  • Migracji środowiska do chmury

  • Zapewnieniu bezpieczeństwa Twoich systemów i danych

  • Zarządzaniu i monitoringu środowiska na platformie Azure

  • Rozwoju środowiska IT w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesowe

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów się na niezobowiązującą rozmowę, podczas której dowiesz się jak chmura Azure może zmienić Twój biznes.