WDROŻYMY SYSTEM ERP DLA TWOJEJ FIRMY
Znamy się na technologii, która może pomóc Twojej firmie rozwinąć się. Przeprowadzamy wstępną analizę potencjału, badamy procesy występujące w firmie i proponujemy dla nich takie moduły systemu, które bez względu na poziom złożoności i skomplikowania procesów, będą je obsługiwać. Wykonujemy wdrożenia od podstaw, wymieniamy oprogramowanie, a w razie konieczności integrujemy je z działającymi już systemami. Dzięki temu zarządzanie obszarami kadrowymi, księgowymi, handlem oraz relacjami z Klientami będzie przyjemnością. Po zakończonym wdrożeniu oferujemy naszym Klientom wsparcie informacyjne oraz technologiczne.

Korzystając
z rozwiązań IT Initius
masz kompleksową
obsługę i rozwiązania
szyte na miarę firmy.

Kreatywne
rozwiązania biznesowe

Swoboda pracy
z wielu urządzeń i miejsc

Bezpieczeństwo pracy
i danych oraz wydajność

Technologia,
którą można integrować z oprogramowaniami branżowymi

Łatwe przeszukiwanie
dokumentów i danych

Kim jesteśmy

Mamy ponad 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń dla dużych i średnich firm. W gronie naszych Klientów znajdują się również jedne z największych korporacji działających na naszym rynku. Dobrany do projektu zespół prowadzi wdrożenie od audytu po szkolenia i support powdrożeniowy. Dział IT naszej firmy zajmie się warstwą hardware wdrożenia.

Kompetencje

Stoją za nami lata doświadczeń w zakresie wdrażania systemów informatycznych (m.in. ERP, CRM), potwierdzone dziesiątkami skutecznie zrealizowanych projektów. Jesteśmy nie tylko Autoryzowanym Partnerem systemu enova365, ale również poprzez swoją działalność aktywnie angażujemy się w rozwój samego produktu. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców, których celem jest skuteczne wykorzystanie nieograniczonego potencjału technologii IT do rozwoju firmy i optymalizacji kosztów. Współpracowaliśmy już z podmiotami działającymi na co dzień w bardzo różnorodnych branżach. Z sukcesem wdrożyliśmy oprogramowanie u takich podmiotów, u których na pierwszy rzut oka poziom złożoności prowadzonych w firmie procesów, nie dawał możliwości ich systematyzacji i integracji z obowiązującymi już systemami. Decydując się na współpracę z nami delegujemy zespół przeznaczony do wdrożenia w Twojej firmie.

Jak działamy

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz elastyczny – współpraca rozpoczyna się od stworzenia dedykowanego projektu dla danego kontrahenta, który uwzględnia zrealizowaną wcześniej analizę zarówno jego potrzeb, jak i wymagań. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzyjnego modelowania procesów biznesowych Klienta oraz integracji z posiadanymi już przez niego systemami.
Przewidujemy wszelkie możliwe zależności występujące pomiędzy procesami, które mogą mieć wpływ na efektywne korzystanie z platformy.
Wdrożenie rozpoczynamy dopiero w momencie, gdy Klient jest w pełni usatysfakcjonowany z zaproponowanego przez nas projektu. Realizacja zadań składająca się na proces wdrożenia, przebiega ściśle według wypracowanego wspólnie dokumentu. W kwestiach technologicznych bazujemy na platformie programistycznej Microsoft.NET oraz środowisku bazodanowym Microsoft SQL Server.

Efekty współpracy

Dobrze skrojony system, wspierający taką liczbę procesów, które są potrzebne. W razie potrzeby, możliwość rozwoju systemu o kolejne moduły.
Szkolenia dla pracowników firmy. Dostęp do nowych wersji systemu i wsparcie techniczne przy podnoszeniu wersji enova365.
Specjaliści zawsze pod ręką, jeśli korzystasz z naszego supportu po wdrożeniu. Prowadzimy stały helpdesk, w tym także szybką pomoc zdalną.