1. Strona główna
  2. Blog
  3. Praca zdalna w enova365

Organizacja pracy w błyskawicznie zmieniającym się otoczeniu to obecnie jedno z największych wyzwań dla przedsiębiorców i właścicieli firm. System enova365 oferuje rozwiązania, dzięki którym pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki zdalnie i mobilnie – pracując w dowolnym miejscu i czasie.

Praca zdalna w oprogramowaniu enova365 pozwoli zmienić biznes nie tylko w okresie najbliższych miesięcy, ale na trwałe znajdzie miejsce w sposobie organizacji pracy.

Pracuj skąd chcesz

Nowoczesne oprogramowanie klasy ERP musi być mobilne, szybkie i łatwe w użytkowaniu. W Initius polecamy rozwiązanie enova365 w wersji multi, które jest dostosowane do pracy na wielu interfejsach i urządzeniach, by umożliwić wykorzystanie potencjały pracy zdalnej w Twojej firmie.

Dzięki niemu udostępnisz handlowcom mobilne narzędzie pracy, będziesz mógł zarządzać pracą zdalną i zezwolisz na samodzielne składanie wniosków kadrowych online. To także kontrola czasu i budżetu projektów z dowolnego urządzenia.

ZOBACZ TEŻ: POZNAJ KOSZT TWOJEGO WDROŻENIA SYSTEMU ERP

Komunikacja z dostawcami online

Dedykowana platforma B2B z dostępem do zamówień i dokumentów pozwala zautomatyzować i przyśpieszyć proces składania i obsługi zamówień.

Dzięki Pulpitowi Kontrahenta możesz samodzielnie wystawiać dokumenty, np. zapytania ofertowe, udostępniać kontrahentowi informacje o należnościach i zobowiązaniach wraz z podglądem faktur sprzedaży, czy też zapewnić możliwość przeglądania list towarowych wraz ze zdjęciami.

Mobilny HR

Mobilne narzędzia systemu ERP enova365 Pulpit Pracownika i Pulpit Kierownika umożliwiają zarządzanie wnioskami kadrowymi i czasem pracy online. Korzystając z Pulpitów pracownicy mają dostęp do najważniejszych informacji kadrowych niezależnie od urządzenia, z którego korzystają – laptopa, tabletu czy smartfona.

Dzięki Pulpitom pracowniczym i cyfrowej komunikacji kadrowej przedsiębiorstwo może pracować w trybie sieciowym. Ponadto, wykorzystanie elektronicznego składania wniosków zmniejsza liczbę dokumentów papierowych w obiegu, jednocześnie redukując czas potrzebny na podjęcie decyzji.

Przekonaj się jak łatwa może być praca zdalna z dostępem do wszystkich danych Twojej firmy w jednym miejscu i to na dowolnym urządzeniu. Skontaktuj się z zespołem Initius, aby poznać możliwości systemu enova365. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku.