1. Strona główna
  2. Blog
  3. 6 najważniejszych zalet enova365 Business Intelligence, czyli jak wprowadzić swoją firmę na wyższy poziom

Czy całą firmę możesz mieć w jednym miejscu? Zdecydowanie tak! To możliwe dzięki enova365 Business Intelligence. Poznaj 6 najważniejszych zalet tego nowoczesnego narzędzia.

W poprzednim artykule o kluczowej roli analizy danych dla rozwoju biznesu opowiedzieliśmy o tym, czym jest enova365 Business Intelligence. Z kolei dziś przedstawimy 6 ultra praktycznych zalet tego narzędzia.

Analizy BI dla całej firmy

Zaledwie za sprawą jednego kliknięcia możesz monitorować aktualną sytuację finansową firmy oraz tworzyć szczegółowe analizy informacji. Oczywiście kluczowe jest, aby dane te wykorzystywać w praktyce – np. do optymalizacji produkcji czy sprzedaży.

Możesz też elastycznie zarządzać dostępem do określonych danych dla poszczególnych pracowników czy kontrahentów. Jest to możliwe dzięki: Pulpitowi Pracownika, Kierownika, Kontrahenta czy Klienta Biura Rachunkowego.

System dostosowany do Twojego biznesu

Oprogramowanie ERP enova365 w niemal nieograniczony sposób pozwala personalizować dostępy do poszczególnych modułów systemu dla konkretnych pracowników.

To trochę tak, jak wziąć klocki Lego i układać z nich dowolne kombinacje. W przypadku enova365 rolę klocków spełniają systemowe moduły. Możesz je samodzielnie dostosowywać do specyfiki Twojej firmy czy potrzeb danego stanowiska. Oczywiście w dowolnym momencie możesz też rozszerzyć system o kolejne funkcjonalności.

Integracje w systemie enova365 Business Intelligence

BI od enova365 pozwala zbierać dane z wielu źródeł – dzięki licznym integracjom. To gwarancja, że wspomniane już analizy będą stanowiły pewny fundament do podejmowania strategicznych decyzji wspierających rozwój firmy.

Narzędzia BI – ułatwienie codziennej pracy

Jednak system Business Intelligence enova365 to nie tylko analizy ogromnych zasobów danych, które wpływają na strategiczne decyzje. To również ułatwienie codziennej pracy poprzez analizę takich wskaźników, jak m.in. stany magazynowe, przychody i koszty, a także sprzedaż czy inne firmowe zobowiązania.

Rozwiązanie dla wielu branż

Nie ma znaczenia w jakiej branży działa Twoja firma! Jeśli narzędzie enova365 BI zostanie dobrze skonfigurowane, a następnie “nasycone” odpowiednią liczbą danych, wówczas zobaczysz pełne spektrum efektów na różnych polach działania Twojego biznesu.

Usprawnienie pracy całego zespołu

Połączenie słów “dane” i “analiza” przeraża wiele osób. Z enova365 BI nie trzeba mieć umysłu ścisłego czy być analitykiem, żeby skutecznie pracować z danymi. Tabele, wykresy oraz zestawienia może łatwo tworzyć każdy pracownik – od handlowców i managerów, aż po ekspertów HR i magazynierów.