1. Strona główna
  2. Blog
  3. Rozwijaj firmę z Business Intelligence

Czy można przekształcić setki gigabajtów danych w konkretną wiedzę? Analiza danych i odpowiednia wizualizacja to prosta droga do wypracowania przewagi konkurencyjnej. Prawidłowo przedstawione dane usprawniają pracę kadry kierowniczej, a także zespołów projektowych w firmie. 

Wiele firm ma problemy z właściwym raportowaniem. Raporty tworzone są nie tylko na potrzeby własne, ale także na życzenie właścicieli, przełożonych, czy organów nadzorczych. W tym celu przedsiębiorstwa decydują się na rozwiązanie, które pozwoli w sposób szybki, prosty i zunifikowany tworzyć raporty. Moduł Business Intelligence zapewnia zredukowanie czasu pracowników na przygotowanie raportu, dzięki czemu zaoszczędzony czas mogą wykorzystać na dodatkowe analizy, które wspomogą m.in. kontrole finansów czy planowanie wydatków. Możliwość filtrowania dowolnych danych i spersonalizowany układ raportu ułatwia pracę z ogromną ilością danych.

Moduł w enova365 Business Intelligence dostarcza jednolitego, uporządkowanego i wiarygodnego zbioru danych, które stanie się doskonałym źródłem do odkrywania wiedzy o Twojej firmie. Możliwość tworzenia zaawansowanych wizualizacji danych w dowolnie wybranym narzędziu analitycznym oraz wykonanie zapisu danych z logiki biznesowej pomoże wypracować przewagę konkurencyjną. Pracownicy zyskują dostęp do analiz także z poziomu urządzeń mobilnych, dzięki czemu wgląd do raportów możliwy jest o każdej porze, w każdym miejscu. To znaczne ułatwienie, np. dla podróżujących handlowców.

BI daje szeroki obraz postępów w firmie, umożliwia monitorowanie wyników finansowych jak porównania wartości sprzedaży w czasie. To także analiza bardzo wąskich obszarów, np. wyników konkretnego handlowca w danym regionie, czy ilość wypracowanych nadgodzin.

Aby odkryć możliwości modułu Business Intelligence w enova365 umów się na bezpłatną konsultację ze specjalistą Initiusa, który pomoże Ci zbudować system ERP dopasowany do Twojej firmy, a także wytłumaczy jak wygląda wdrożenie na każdym etapie oraz jakie są możliwości finansowania projektu.