Jak być sprytniejszym od konkurencji? Najłatwiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań Business Intelligence od enova365. BI pomoże przekształcić Twoje firmowe dane w praktyczne informacje i wnioski.

Jak Business Intelligence wspiera zarządzanie Twoją firmą

Narzędzia Business Intelligence pomagają nie tylko skutecznie zbierać dane, ale przede wszystkim przetwarzać je na konkretne informacje. Te z kolei przekładają się na lepsze decyzje biznesowe. Możemy tutaj wymienić np. poprawienie skuteczności strategii sprzedaży (poprzez lepsze poznanie potrzeb klienta i dostosowanie do nich lejków sprzedażowych).

Inne przykłady praktycznego wykorzystania BI to wsparcie procesów produkcji oraz lepsze zarządzanie zasobami magazynowymi. Dzięki temu zmniejszysz marnotrawstwo produktów i zwiększysz rentowność swojego biznesu.

Zbieraj dane ze wszystkich źródeł

Żeby analiza przekładała się na jak najlepsze decyzje biznesowe musimy przede wszystkim zadbać o odpowiednie źródła danych. W myśl zasady – im więcej danych dobrej jakości, tym lepsze decyzje z pomocą BI.

W Panelach Business Intelligence enova365 możemy zbierać dane z następujących składowych systemu ERP – handel i magazyn, sprzedaż i CRM, finanse i księgowość, kady, płace i HR, procesy, projekty i usługi, a także produkcja.

Business Intelligence w enova365 w praktyce

Panele BI pozwalają zbierać dane z wielu źródeł, tworzyć i udostępniać – czytelne dla wszystkich – raporty z dowolnego obszaru systemu enova365. Business Intelligence umożliwia również współpracę z zewnętrznymi narzędziami do wizualizacji danych. W Panelach BI użytkownicy enova365 znajdą także gotowe mechanizmy obsługi wielobazy, polecane zwłaszcza biurom rachunkowym.

Więcej informacji o Business Intelligence od oprogramowania ERP enova365 znajdziecie tutaj.