1. Strona główna
  2. Blog
  3. Analiza danych kluczowa dla rozwoju Twojego biznesu. Jak być sprytniejszym od konkurencji?

Jak być sprytniejszym od konkurencji? Najłatwiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań Business Intelligence od enova365. BI pomoże przekształcić Twoje firmowe dane w praktyczne informacje i wnioski.

Jak Business Intelligence pomaga zyskać przewagę nad konkurencją?

Narzędzia Business Intelligence pomagają nie tylko skutecznie zbierać dane, ale przede wszystkim przetwarzać je na konkretne informacje. Te z kolei przekładają się na lepsze decyzje biznesowe. Możemy tutaj wymienić np. poprawienie skuteczności strategii sprzedaży (poprzez lepsze poznanie potrzeb klienta i dostosowanie do nich lejków sprzedażowych).

Inne przykłady praktycznego wykorzystania BI to wsparcie procesów produkcji oraz lepsze zarządzanie zasobami magazynowymi. Dzięki temu zmniejszysz marnotrawstwo produktów i zwiększysz rentowność swojego biznesu.

Zbieraj dane ze wszystkich źródeł

Żeby analiza przekładała się na jak najlepsze decyzje biznesowe musimy przede wszystkim zadbać o odpowiednie źródła danych. W myśl zasady – im więcej danych dobrej jakości, tym lepsze decyzje z pomocą BI.

W Panelach Business Intelligence enova365 możemy zbierać dane z następujących składowych systemu ERP – handel i magazyn, sprzedaż i CRM, finanse i księgowość, kady, płace i HR, procesy, projekty i usługi, a także produkcja.

Business Intelligence w enova365 w praktyce

Panele BI pozwalają zbierać dane z wielu źródeł, tworzyć i udostępniać – czytelne dla wszystkich – raporty z dowolnego obszaru systemu enova365. Business Intelligence umożliwia również współpracę z zewnętrznymi narzędziami do wizualizacji danych. W Panelach BI użytkownicy enova365 znajdą także gotowe mechanizmy obsługi wielobazy, polecane zwłaszcza biurom rachunkowym.

Więcej informacji o Business Intelligence od oprogramowania ERP enova365 znajdziecie w naszych rozwiązaniach BI dla firm!