1. Strona główna
  2. Blog
  3. System ERP dla biznesu online [część 2.]

Jakie funkcje powinien posiadać system ERP przeznaczony dla biznesu online? Na to pytanie odpowiadamy w dzisiejszym artykule.

Najważniejsze funkcje systemu ERP dla biznesu online

Szukając dla siebie systemu ERP warto wybrać takie narzędzie, które ma modułową budowę. Co to w praktyce oznacza? Spośród funkcjonalności danego systemu wybierasz tylko te, z których realnie będziesz korzystał. Takie rozwiązanie jest nie tylko korzystniejsze cenowo, ale dodatkowo ułatwia naukę obsługi narzędzia. Taką modułową strukturę ma właśnie enova365, którą polecamy Twojej uwadze.

No dobrze, ale jakie moduły dla biznesu online wybrać? Już spieszymy z odpowiedzią! Po pierwsze wybralibyśmy funkcjonalność umożliwiającą obsługę pracy zdalnej. Przedsiębiorcy działający w branży online często mają rozproszony zespół współpracowników. Taki moduł pomoże Ci stworzyć wirtualne środowisko pracy, w którym będziesz mógł kontrolować czas pracy, terminy oraz budżet danego projektu. Zyskasz też klarowny widok na realizację wszystkich procesów i zadań.

Kolejny moduł, który polecamy, zwłaszcza w branży e-commerce, to automatyzacja obsługi klienta. Dzięki niemu oszczędzisz mnóstwo czasu i przyspieszysz realizację zamówień, co z pewnością docenią Twoi klienci.

Jeśli jednym z powodów “pójścia na swoje” w biznesie była potrzeba większej wolności, to z całą pewnością wdrożenie systemu ERP pomoże Ci przybliżyć się do realizacji tego celu. Oczywiście nie zagwarantuje osiągnięcia go w 100 proc., bo ostatecznie oprogramowanie ERP to nie czarodziejska różdżka. Z pewnością jednak prowadzenie biznesu online z takim narzędziem będzie dla Ciebie znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Pierwszą część artykułu znajdziesz tutaj.