1. Strona główna
  2. Blog
  3. System ERP dla B2B e-commerce. Co warto wybrać w 2023?

System ERP to jedno z podstawowych narzędzi efektywnego zarządzania zasobami firmy. W tym artykule przeanalizujemy, na co zwrócić uwagę wybierając oprogramowanie ERP dla B2B e-commerce.

Modułowa budowa

Inne potrzeby mają największe przedsiębiorstwa, inne duże sklepy online mające w swojej ofercie tysiące produktów, a jeszcze inne raczkujące sklepiki. Dlatego wybór systemu ERP składającego się z modułów to absolutna podstawa. Dzięki temu możesz dostosować funkcjonalności do swoich potrzeb. Płacisz też tylko za to, z czego korzystasz.

System ERP działający w modelu SaaS

Dobre systemy ERP są dostępne w chmurze, a rozliczenia są prowadzone w stałej opłacie abonamentowej. Zwiększa to ich dostępność nawet dla właścicieli małych sklepów internetowych i przyczynia się do poprawy efektywności działania tych firm.

Moduł obsługujący serwisy aukcyjne i CRM

Nie musisz posiadać własnego sklepu online, żeby prowadzić handel elektroniczny. Wiele firm sprzedaje poprzez serwisy aukcyjne. Polecany przez nas system enova365 pozwala na integrację z tego typu platformami.

Do zarządzania sklepem internetowym niezbędne jest też narzędzie do zarządzania relacjami z klientami. CRM ułatwi Twoją pracę poprzez tworzenie notatek ze spotkań, monitorowanie potrzeb klientów oraz śledzenie w jednym miejscu wszystkich zamówień i zapytań produktowych.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.