1. Strona główna
  2. Blog
  3. ERP w chmurze Microsoft Azure. Praktyczny przewodnik dla firm | e-book

Wsparcie odpowiedniego systemu ERP jest niezbędne, gdy firma rozwija się dynamicznie i chce utrzymać ten poziom na stałe. W takiej sytuacji organizacje stają przed decyzją, nie tylko jakie ogrogramowanie wybrać, ale przede wszystkim, gdzie zostanie ono zainstalowane – na własnych serwerach, w chmurze publicznej, czy też hybrydowo. 

Dla kogo jest ERP w chmurze? Jakie korzyści osiąga firma z migracji do chmury? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w e-booku “ERP w chmurze Microsoft Azure. Praktyczny przewodnik dla firm”. Skupiliśmy się na najważniejszych kwestiach, które należy wziąć pod uwagą decydując się na chmurę, przygotowaliśmy kalkulacje dla 3 potencjalnych sytuacji. 

Pobierz e-book

“Decydując się na chmurę, warto wybrać bezpieczne i sprawdzone środowisko. W Initius współpracujemy z Microsoft Azure, ponieważ jest to jedna z najlepszych dostępnych platform na rynku, której zaufały już tysiące firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Korzysta z niej 57 proc. firm z listy Fortune 500, a my naszym Klientom chcemy oferować najlepsze, dostępne rozwiązania.”

Jarosław Bąk 
Inżynier systemowy Microsoft Azure w firmie Initius