enova365 dopasuje się do stylu pracy w Twojej firmie!

Na enova365 można pracować stacjonarnie na zasadzie licencji oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową. To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który można obsługiwać z urządzeń mobilnych za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam.

System można nabyć jako licencje na własność lub wynająć na zasadzie abonamentu. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing. Abonament sprawdzi się dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Licencje na własność

To standardowa forma zakupu oprogramowania. Kupiona licencja staje się dożywotnią własnością, z możliwością aktualizacji. Opcja idealna, gdy na wdrożenie systemu dostajesz dotację lub leasing.

Licencje w abonamencie

To możliwość wynajęcia oprogramowania w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Opcja idealna dla małych i średnich firm o dynamicznej strukturze zatrudnienia.

Stanowiska pracy

To podstawowa forma korzystania z oprogramowania w tradycyjnym środowisku Microsoft Windows (interfejs jest oparty o tradycyjne okienka -Windows Forms).

Praca zdalna

Daje możliwość korzystania z systemu z wielu urządzeń, poprzez przeglądarkę internetową (interfejs HTML), urządzenia z Windows 8 (interfejs mobilny) oraz telefony z systemem Android (aplikacja).

Cennik
W celu poznania ceny modułów i kosztów wdrożenia systemu enova365 prosimy o kontakt przez formularz.
KONTAKT
FILARY TECHNOLOGICZNE ENOVA

enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o biznesowe know-how. Realizacja codziennych obowiązków przedsiębiorstwa zostaje w procesie wdrożenia przeniesiona do otoczenia komputerowego. System ma trzywarstwową konstrukcję. Informacje są przechowywane w bazie danych, kontekst dla informacji zapisywanych w systemie zapewnia rozwijana logika biznesowa, a dostęp do nich umożliwia funkcjonalny interfejs.

enova365 posiada jedną wspólną bazę danych, nawet jeśli instalacja jest hybrydowa (okienkowa w połączeniu z przeglądarkową), to wyjątkowa cecha tego sytemu.

Logika biznesowa enova365 buduje w firmie spójne środowisko informatyczne w oparciu o know-how, dzięki któremu Twoja firma efektywniej funkcjonuje i może szybciej się rozwijać.

Funkcjonalny interfejs enova365 jest tworzony przy współpracy ze specjalistami. Posiada wersję okienkową, przeglądarkową oraz dotykową.

Wybierz sprawdzonego Partnera enova365
Zmiana lub wdrożenie nowego systemu ERP to wyzwanie dla każdej firmy. Do procesu należy się dobrze przygotować, dobrać odpowiedni zespół, z którym przeprowadzona zostanie ta zmiana. Zarówno z wewnątrz firmy, jak i z firmy wdrożeniowej muszą zostać wybrane osoby posiadające odpowiednią wiedzę procesową. Zdobywaliśmy nasze doświadczenie w wielu mniejszych i większych projektach. Jesteśmy pewni swoich kompetencji i narzędzi z którymi pracujemy. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i bardzo dobrze znamy się na tym, co oferujemy naszym Klientom. Tytuł „Lidera Sprzedaży enova365” zobowiązuje.