1. Strona główna
  2. Blog
  3. Prowadzisz wypożyczalnię? Sprawdź, jak system ERP pomoże Ci zarabiać więcej i zyskać czas

Oprogramowanie ERP sprawdza się świetnie nie tylko w firmach, które fizycznie sprzedają różne przedmioty. Narzędzie to z powodzeniem stosują też przedsiębiorcy w działalności usługowej, np. w wypożyczalniach różnego rodzaju sprzętu.

Żyjemy w czasach “sharing economy”. Innymi słowy nastała moda na używanie zamiast koniecznie posiadania czegoś. Żeby rozwiązać dany problem lub zaspokoić potrzebę nie musimy już kupować przedmiotu, ale możemy go po prostu wypożyczyć. Dlatego jak przysłowiowe grzyby po deszczu pojawiają się wypożyczalnie wszelkiego rodzaju sprzętu, m.in.: samochodów, sprzętu budowalnego czy urządzeń elektronicznych.

Tego typu działalność to pomysł na stabilny biznes. Jednak, żeby nasza firma faktycznie taka była, konieczne jest odpowiednie zarządzanie. Pomoże w tym dobry system ERP, który wesprze pracowników w efektywnym zarządzaniu posiadanymi zasobami. Oprogramowanie tego typu pomaga znacznie prościej i szybciej rozwijać nasz biznes. Dzieki temu jako przedsiębiorca więcej czasu możesz przeznaczyć na pracę nad swoją firmą, a nie w firmie.

My polecamy szczególnie Twojej uwadze system ERP enova365. To modułowe narzędzie, którego funkcjonalności możesz dopasować do swoich potrzeb i możliwości. W oprogramowaniu ERP enova365 znajdziesz m.in. moduł Wypożyczalnia. Pomoże Ci on: zapanować nad dokumentacją, stworzyć pełną bazę sprzętu dostępnego w ofercie, kontrolować jego aktualną dostępność oraz stan techniczny.

Tutaj dowiesz się więcej o module Wypożyczalnia w systemie ERP enova365.