1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak system ERP wspiera zarządców nieruchomości?

Harmonijny przepływ danych oraz uporządkowane procesy wewnętrzne – to marzenie wielu przedsiębiorców, niezależnie od branży, w której działają. Wiesz, że to wszystko masz na wyciągnięcie ręki? Wystarczy dobry system ERP!

Skąd mamy wiedzieć, że dany system ERP jest dobry?

Jedną z podstawowych cech, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze, jest budowa modułowa. Jeśli dane oprogramowanie charakteryzuje się takową, wówczas sprawdzi się w każdej branży. Z dostępnych funkcjonalności wybierasz tylko te, które realnie będą wykorzystywane w Twojej firmie i tylko za nie płacisz.

W branży zarządzania nieruchomościami ze wsparciem oprogramowania ERP możesz m.in.: prowadzić pełną obsługę ksiegową i rachunkową obiektów, którymi zarządzasz, zautomatyzować proces rozliczania opłat za czynsz i media z najemcami oraz uprościć rozliczenia z podwykonawcami, którzy świadczą usługi na rzecz danej nieruchomości (np. konserwatorami, ogrodnikami czy firmami sprzątającymi).

Z kolei moduł Business Intelligence enova365 wspiera przedsiębiorców w tworzeniu symulacji kosztów, np. planowanych w konkretnym budynku remontów. Ułatwia to podejmowanie bardziej świadomych decyzji inwestycyjnych.