1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jedna chmura, wiele możliwości

Współczesne środowisko biznesowe wymaga m.in. stałego dostępu do firmowych danych niezależnie od miejsca, czasu i urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Taki nieoceniony komfort, bezpieczeństwo i wiele innych możliwości zapewniają rozwiązania chmurowe Microsoft Azure.

Każda organizacja biznesowa, niezależnie od skali działania, musi ciągle zmagać się z szeregiem wyzwań. Firmie jest zdecydowanie łatwiej w tym “boju”, gdy może liczyć na wsparcie globalnej infrastruktury technicznej, którą można modelować wedle własnych potrzeb. Właśnie takie możliwości zapewniają rozwiązania bazujące na chmurze Microsoft Azure.

Jedna platforma, wiele możliwości
Jednym z podstawowych atutów Microsoft Azure jest możliwość tworzenia spersonalizowanych wdrożeń, w zależności od potrzeb firmy. Chmura wspiera rozwiązania open source oraz różne języki programowania. Dzięki temu jedno wyzwanie biznesowe można rozwiązać na wiele różnych sposobów.

Korzystanie z chmury Azure to także wysoki poziom bezpieczeństwa. Eksperci Microsoft codziennie dokładają wszelkich starań, żeby diagnozować nowo pojawiające się zagrożenia i przede wszystkim zapewniać skuteczną tarczę chroniącą przed nimi. Z chmury Azure korzystają m.in. największe przedsiębiorstwa, średnie i małe firmy, ale również organy administracji publicznej oraz start-upy.

Dlaczego warto wybrać Microsoft Azure zamiast innej chmury?
Kojarzycie listę “Fortune 500”? Przypomnimy tylko, że jest to aktualizowany co 12 miesięcy ranking największych amerykańskich firm. I teraz uwaga – ponad 90 proc. firm uwzględnionych w tym rankingu korzysta z rozwiązań platformy Azure!

Chmura od Microsoftu to też m.in. oszczędność (firma płaci wyłącznie za zmierzone zużycie danych), rozwiązania przygotowane dla wszystkich branż oraz wydajność, którą doceni każdy deweloper. Więcej szczegółów na temat Microsoft Azure znajdziecie tutaj.