1. Strona główna
 2. Blog
 3. 7 cech systemu enova365, które powinieneś znać

Współczesny rynek wymaga od firm dużej elastyczności i otwarcia na zmiany w codziennym sposobie prowadzenia biznesu. Aby sprostać oczekiwaniom przedsiębiorstw w tym zakresie dobry system ERP powinien odznaczać się kilkoma szalenie ważnymi cechami. Zastanawiasz się, jakie są cechy enovy365?

Jakie są cechy systemu enova365?

 1. Funkcjonalna
 2. Mobilna
 3. Modułowa
 4. Skalowalna
 5. Zawsze aktualna
 6. Spersonalizowana
 7. Błyskotliwa

Funkcjonalna

Pierwszą z cech systemu enova365 jest dopasowanie do każdej firmy – niezależnie od tego, czy jest to aspirujący biznes we wstępnej fazie rozwoju, czy też dojrzałe przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji. enova365 łączy w sobie najnowocześniejszą technologię oraz dopasowanie poszczególnych modułów do aktualnych potrzeb danej firmy.

Dobry system ERP/CRM oferuje nie tylko efektywne metody zarządzania procesami w firmie, ale również pomaga w ich optymalizacji. Co więcej, rozwiązanie tego typu sprawia, że planowanie zadań i działań, a także analiza danych i generowanie wszelkich raportów, jest efektywne i przejrzyste jak nigdy wcześniej.

Mobilna

Nie ma znaczenia, czy aktualnie jesteś poza biurem lub w trakcie podróży służbowej. Jakie są inne cechy enova365? Jest w pełni mobilna i możesz z niej korzystać nawet bez dostępu do komputera. Do wyboru masz interfejs okienkowy lub przeglądarkowy, a już wkrótce do Twojej dyspozycji zostanie oddany również interfejs dedykowany telefonom komórkowym. Nie ma znaczenia sprzęt, na którym pracujesz. Liczy się jedynie pełna dostępność i wygoda najlepszego w Polsce systemu ERP w chmurze, który masz do swojej dyspozycji.

Modułowa

Wystarczy, że przeanalizujesz potrzeby i wyzwania stojące przed Twoją firmą, a następnie dobierzesz do nich odpowiednie moduły z palety systemu enova365. Cechy systemu enova365 pozwalają modyfikować moduł jako oddzielny byt, aczkolwiek cały system ma jedną zintegrowaną bazę danych. Takie rozwiązanie ułatwia współdziałanie wybranych przez firmę modułów. Nie musisz już instalować masy zbędnych dodatków, które otrzymałeś w pakiecie z klasycznym systemem ERP, a które nie są Twojej firmie do niczego potrzebne.

Skalowalna

Wraz z rozwojem Twoja firma stanie przed nowymi wyzwaniami, także tymi natury organizacyjnej, jak chociażby zwiększenie liczby zatrudnionych pracowników, którzy muszą mieć dostęp do systemu ERP. W takiej sytuacji enova365 może zostać bezinwazyjnie rozwinięta, w zależności od aktualnych potrzeb biznesu. Moduły możesz wybierać spośród 3 wariantów:

 • platynowego – dla największych przedsiębiorstw na rynku;
 • złotego – dla firm średniej wielkości;
 • srebrnego – skrojony na miarę potrzeb firm we wczesnej fazie rozwoju.

Zatem każda aktualizacja systemu nie wiąże się z uciążliwymi i czasochłonnymi wdrożeniami programistycznymi. Wystarczy kilka kliknięć, żeby dostosować enovę365 do swoich potrzeb.

Zawsze aktualna

Jedną z kolejnych cech systemu enova365, a największych przewag systemu ERP działającego na bazie chmury jest permanentne wprowadzanie ulepszeń do narzędzia, a także dostosowywanie go do trendów biznesowych oraz wymagań prawnych.

Specjaliści zajmujący się enovą365 dbają, żeby każdy obszar – od zarządzania, handlu i księgowości, aż po kadry i płace, był zawsze w pełni aktualny. Co szczególnie istotne, mimo ciągłego wprowadzania zmian system zachowuje stabilność oraz bezpieczeństwo gromadzonych danych na najwyższym poziomie. Oczywiście każda aktualizacja jest bezpłatna.

Cechy systemu enova365

Spersonalizowana

Bez względu na branżę, w której działa Twoja firma, system enova365 możesz dowolnie skroić pod swoje potrzeby – od wyglądu zaczynając, a na interfejsie kończąc. Możesz ustawić m.in. konkretne filtry danych, które chcesz stale monitorować, a także właściwości ich eksportu. To wszystko przekłada się na większy komfort pracy oraz zwiększenie efektywności – nie musisz już tracić czasu na przekopywanie się przez mało istotne – z perspektywy Twojego biznesu – informacje. Wszystkie kluczowe dane są podane niczym na przysłowiowej srebrnej pracy, co umożliwia skupienie się wyłącznie na podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych.

Błyskotliwa

Funkcje systemu enova365 wykraczają daleko poza wyłącznie zbieranie i eksport danych. Aplikacja ułatwia radzenie sobie nawet ze skomplikowanymi problemami biznesowymi. Pomaga także w podejmowaniu decyzji. Jej możliwości sprawiają, że firma może zautomatyzować wiele procesów i zadań, ograniczając w ten sposób ryzyko wystąpienia ludzkiej pomyłki. enova365 to najlepszy asystent w każdym przedsiębiorstwie, który ułatwia codzienne zarządzanie firmą i sukcesywne przenoszenie jej na wyższy poziom.