O enova365

  • Przede wszystkim funkcjonalność

Od strony technicznej enova365 jest zgrabną, elegancką konstrukcją złożoną z modułów i zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażony został w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który nie wymaga żmudnych szkoleń po wdrożeniu. Dzięki przemyślanej parametryzacji możliwe jest dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb firm.

  • Elektroniczny ekspert – zawsze na bieżąco!

Oprogramowanie enova365 należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich, które same podejmują proste decyzje i pomagają w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie ważne w modułach takich jak Płace czy Handel. Zawarta w systemie wiedza merytoryczna podlega stałej aktualizacji wraz ze zmianami w prawie. Sami świetnie się orientujemy w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy praktyczne implikacje nowelizacji prawa. Chętnie dzielimy się tą wiedzą: nasi klienci niejednokrotnie chętniej dzwonią do nas niż do ZUS-u czy Urzędu Skarbowego.

  • Niezrównana stabilność, pełne wsparcie

System enova365 zawiera wszystko, co potrzebne jest do komfortowej pracy bez żadnych zbędnych dodatków. Dzięki temu w praktyce oceniany jest jako solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Jeśli jednak pojawią się różnego rodzaju wątpliwości lub trudności, warto pamiętać, że umowa licencyjna gwarantuje możliwość skorzystania z gorącej linii telefonicznej. Przez 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze można się skonsultować bezpośrednio z osobami, które znają program jak nikt inny - pracują w merytorycznych zespołach nad modułami, których potencjalnie dotyczy problem.

  • Nowoczesne, skalowalne rozwiązanie

System enova365 został stworzony z wykorzystaniem najnowszej generacji narzędzi Microsoft .NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Ma architekturę trójwarstwową (interfejs użytkownika, logika biznesowa i bazy danych), co umożliwia m.in. wykorzystanie aplikacji w rozwiązaniach internetowych (np. cloud computing). System enova365 jest w pełni skalowalny, co w praktyce oznacza, że może „rosnąć” z klientem. Rozbudowa aplikacji nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji, migracji danych. Definiowalny interfejs graficzny nawiązuje do rozwiązań spopularyzowanych przez program MS Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoftu, a zarazem bardzo łatwo można go obsługiwać przy pomocy klawiatury. Codzienną pracę ułatwiają indywidualne profile operatorów. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty o edytor wydruków Microsoft WebMatrix.

  • Integracja z popularnymi rozwiązaniami

Oprogramowanie enova365 współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server, w tym najnowszą 2012, oraz MySQL. Jest również w pełni zintegrowane ze środowiskiem MS Office: można z niego m.in. importować i eksportować dane z i do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook. Ponadto enova365 umożliwia obsługę e-wyciągów (import danych do systemu księgowego wprost z elektronicznych wyciągów bankowych). W prosty sposób można także zintegrować z systemem enova365 inne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, np. programy wspomagające zarządzanie produkcją lub ewidencjonujące czas pracy kierowców, systemy zarządzające dokumentami i ich obiegiem w firmie oraz wiele, wiele innych.

Od 2002 r. na system enova365 wybrało ponad 6500 firm i instytucji. Sprawdza się on nawet u najbardziej wymagających klientów, w związku z czym można go polecić każdej firmie i organizacji, niezależnie od skali czy profilu działalności.

  • Interfejs dopasowany do nowoczesnych potrzeb

Dostosowując się do aktualnych potrzeb użytkowników, np. popularyzacji urząrzeń mobilnych, Soneta rozszeżyła możliwości pracy enova365 w czterech interfejsach:

1) Interfejs okienkowy (Windows Forms) - skierowany do użytkowników, preferujących klasyczny sposób korzystania z sytemu, za pomocą tradycyjnych komputerów.
2) Interfejst przeglądarkowy (HTML 5) - dla osób mobilnych, które cenią sobie pracę z systemem w dowolnym miejscu, z użyciem dowolnego systemu operacyjnego.
3) Interfejs dotykowy (Windows 8) - dla użytkowników tabletów, którzy wolą korzystać z aplikacji dotykowej i cenią sobie mobliność i wygodę.
4) Interfejs komórkowy (Windows Phone) - dla użytkowników, którzy potrzebują mieć wgląd w dane i możliwość wykonywania działań za pomocą smartfona.

enova365 posiada tę samą funkcjonalność w każdym interfejsie. Jakiekolwiek drobne różnice wynikają jedynie ze standardu interfejsów, co może mieć wpływ jedynie na różnice w używaniu funkcji programu.

enova365 Najlepsze Systemy ERP Profesionalne Szkolenia i Wdrożenia Dodatki Kraków | initius.pl