System enova365 multi, czyli pełne ERP zawsze w Twojej kieszeni!

Żyjemy w świecie, w którym kluczową rolę odgrywa mobilność i ciągły dostęp do danych czy oprogramowania. Zwłaszcza w biznesie. Trend ten widoczny jest coraz bardziej także w branży ERP. Dlatego firma Soneta – producent systemu enova365 – wychodząc naprzeciw oczekiwań swoich klientów przygotowała aplikację enova365 na urządzenia z systemem Android.

Przypominamy, że z systemu enova365 możesz korzystać na wielu urządzeniach – w wersji przeglądarkowej (wystarczy komputer osobisty oraz stały dostęp do internetu, żeby użytkownik mógł cieszyć się przejrzystym oraz nowoczesnym interfejsem z intuicyjnym systemem nawigacji), a także w formie aplikacji na urządzenia z systemem Windows 8.1 i Windows 10. To rozwiązanie zapewni Ci efektywną pracę z systemem ERP także na tablecie. Od niedawna możesz również korzystać z oprogramowania enova365 na telefonie komórkowym z systemem Android.

 

ERP enova365 Multi Android

Funkcjonalności enova365 multi

Kontrola i dostęp do danych firmowych z każdego miejsca

Możesz wybrać się w firmową podróż albo na wymarzone wakacje dookoła świata, a dzięki enova365 multi i tak będziesz miał, na bieżąco aktualizowany, dostęp do firmowych danych. Nie musisz nawet pakować do walizki swojego laptopa. Wystarczy tablet lub telefon komórkowy z systemem Android. No i oczywiście dostęp do internetu. Tylko tyle potrzebujesz, żeby podejmować kluczowe dla rozwoju firmy decyzje i akceptować poszczególne projekty, przebywając na plaży w Tajlandii czy w wiosce w Meksyku.

Nowe możliwości dla działów HR

System enova365 w wersji multi to świetne rozwiązanie zarówno dla wielkich przedsiębiorstw, jak również firm o zdekoncentrowanej architekturze. Za pomocą urządzenia mobilnego możesz korzystać w firmie z pulpitów do samoobsługi pracowniczej. Dzięki nim Twoi pracownicy mają w czasie rzeczywistym dostęp m.in. do wniosków urlopowych i chorobowych, grafików oraz informacji kadrowych. To wszystko z wykorzystaniem wyłącznie przeglądarki internetowej albo aplikacji mobilnej.

Sprawdź też: System ERP z perspektywy Twojego działu IT


Wszystkie dane, które pracownicy wprowadzają do systemu tą drogą, są od razu wykorzystywane do planowania grafików pracy czy wszelkich harmonogramów. Taka opcja nie tylko znacząco poprawia wygodę, ale również wpływa pozytywnie na efektywność – pracownicy nie tracą czasu na załatwianie tego typu spraw standardową drogą.

Pełne wsparcie dla działów sprzedaży

Moduł Przedstawiciel Handlowy, z którego oczywiście możesz korzystać za pomocą aplikacji enova365 na system Android, zdecydowanie ułatwi pracę członkom Twojego działu sprzedaży. Za sprawą tego rozwiązania mogą prowadzić online swoje kalendarze i umawiać spotkania z kontrahentami. Co więcej, handlowcy mogą przeglądać wszelkie dostępne dane na temat swoich kontrahentów, historii transakcji oraz mają podgląd na bieżące stany magazynowe.

To rozwiązanie stanowi doskonałe wsparcie nie tylko bezpośrednio dla pracowników działów sprzedaży, ale dodatkowo wpływa na przyspieszenie czasu obsługi klienta. Mobilny handlowiec to skuteczny handlowiec!

Sprawdź też: Jak uniknąć porażki podczas wdrażania oprogramowania ERP?


Należy również podkreślić, że mobilna wersja systemu enova365 odpowiada w pełni – pod względem funkcjonalnym – wersji desktopowej. Z dowolnego miejsca na ziemi możesz więc planować, tworzyć i korygować dokumenty, delegować pracowników do poszczególnych zadań czy też przeprowadzać skomplikowane analizy uwzględniające wiele źródeł informacji oraz raportów. Oczywiście wszelkie opcje są nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale także zgodne z aktualnymi przepisami prawa.

ERP enova365 Multi Android | ERP mobilny| Enova Aktualności Najlepsze Systemy ERP Profesionalne Szkolenia i Wdrożenia Dodatki Kraków | initius.pl, korzyści posiadania ERP, wspomaganie procesów produkcyjnych, handlowych, logistycznych