Rozwiązania dla antykwariatu i komisu

Dla potrzeb usprawnienia pracy Antykwariatu przygotowaliśmy dedykowaną konfigurację systemu enova365 rozwiązującą problemy z następujących obszarów:

  1. Mechanizmy szczegółowego katalogowania towarów z możliwością efektywnego wyszukiwania wg różnych parametrów.
  2. Obsługa sprzedaży i zakupów towarów komisowych z uwzględnieniem naliczenia VAT od marży oraz konieczności rozliczenia z komitentem po sprzedaży, generowanie kwitów komisowych.
  3. Specyficzne raporty księgowe związane z pracą antykwariatu
  4. Automatyzacja sprzedaży z uwzględnieniem rodzaju towarów (komisowe / własne / transport). Równoczesne wygenerowanie wielu dokumentów sprzedaży poszczególnych typów do jednej transakcji.
  5. Obsługa przecen i zwrotów.

Dedykowany moduł aukcyjny usprawniający organizację fizycznie przeprowadzanej aukcji. Zakres funkcjonalny obejmuje blokowanie towarów komisowych dla potrzeb aukcji z ustaleniem ceny wywoławczej, rejestrację ofert zakupu zgłaszanych przed samą aukcją za pomocą poczty aukcyjnej, automatyczne nadawanie numerów licytantom, ewidencję najwyższej oferty, zespół i raportów i mechanizmów umożliwiających sprawne rozliczenie po aukcji zarówno z licytantami jak i komitentami, w tym hurtowe wystawienie dokumentów sprzedaży.

Enova Logistyka i sprzedaż Rozwiązania dla antykwariatu i komisu Profesionalne Szkolenia i Wdrożenia Dodatki Kraków | initius.pl