Kariera

Programista .Net, C#

Opis stanowiska:

Firma INITIUS PROJEKTY Sp. z o.o. (dawniej Initius Sp. z o.o. Sp.K.) specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem poszukuje:

Programistę .Net, C#

z doświadczeniem w pracy z enova365/Optima/XL/Teta/Simple/StreamSoft

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET,
  • udział we wdrożeniach systemu ERP enova365,
  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość programowania C#, znajomość MS SQL,
  • doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio,
  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych,
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku.
Mile widziane:
  • doświadczenie w tworzeniu dodatków enova365 Optima/XL/Teta/Simple/StreamSoft,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu,
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • miłą atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w branży wdrożeniowej,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, zdrowotnego,
  • możliwość uzyskania karty MultiSport.

Więcej o firmie INITIUS znajdziesz na stronie www.initius.pl oraz na profilu www.facebook.com/initius

List motywacyjny wraz CV proszę przesłać na adres e-mail: rekrutacja@initius.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”