eFakturaKIR invooclip

Moduł dodatkowy enova365 eFakturaKIR invooclip umożliwia generowanie pliku zawierającego fakturę wystawioną w enova365 (w postaci graficznej, domyślnie PDF), podpisanie go i wysłanie do archiwum KIR. Jest wykorzystywany łącznie z usługą invooclip, oferowaną przez KIR S.A. oraz podpisem elektronicznym. Usługa polega na przechowywaniu faktur w postaci elektronicznej (plik PDF oraz podstawowe dane nagłówkowe) i dostarczaniu ich w takiej postaci do odbiorców. Wystawca faktury może przeglądać archiwum.

Działanie dodatku i usługi przedstawia poniższy schemat:

eFaktura tworzona i wysyłana jest bezpośrednio z enova365, a kopie faktur przechowywane są w archiwum KIRModuł zapewnia pełny dostęp przez Internet do zarchiwizowanych dokumentów. Oznacza to wygodę oraz oszczędność czasu i powierzchni składowania, wyeliminowanie faktur w formie papierowej oraz ich wysyłki, skrócenie czasu dostarczenia dokumentu do odbiorcy, co bezpośrednio wpływa na szybszą realizację płatności.

Dedykowany dla firm wystawiających duże ilości dokumentów, które trzeba dostarczyć do odbiorcy, preferujących lub zobligowanych do elektronicznej archiwizacji dokumentów oraz których klienci wymagają dostarczania faktur w formie elektronicznej.

 

Szczegółowe informacje o rozwiązaniu znajdują się w pliku pdf.

Załączone pliki

Enova Sprzedaż eFakturaKIR invooclip Profesionalne Szkolenia i Wdrożenia Dodatki Kraków | initius.pl